Садовий інструмент
SAMURAI - MAX

MADE IN JAPAN

Популярні товари

Садовий інструмент Самурай

SAMURAI — не один десяток років займає лідируючі позиції у виготовленні садових інструментів. Ви залишитеся задоволені, якщо зупиніться на покупці садового інструменту Самурай.
Чому Самурай? Бо гострий!

Довговічний — у порівнянні з китайськими дешевими аналогами, японські секатори прослужать вам не один рік, тому що мають тефлонове або хромоване покриття.

Зручний у використанні, ваші руки не страждатимуть від постійних мозолів. практичні та довговічні.

Практичний у зберіганні та транспортуванні, в наявності є складні пилки та чохли для зручності та кращого зберігання.
Асортимент

·           Секатори та запасні леза до них

·          Пила складана з прямим або вигнутим полотном

·          Пила посилена (з поясним кріпленням, вигнутою ручкою, дерев’яною ручкою)

·          Пила з D-подібною ручкою

Садові інструменти життєво необхідні для догляду за садом. Робити це належним чином — це робота цілий рік: чи сієте ви насіння ранньою весною, робите якісь літні посадки або згрібаєте осіннє листя, завжди є щось, що потрібно зробити, щоб ваш сад був щасливим та квітучим. Незалежно від поставленого завдання, ми надамо Вам нашу колекцію садових ручних інструментів від якісних брендів

Позбавтеся виснажливої ​​праці в садівництві за допомогою нашого широкого асортименту садових інструментів та обладнання, покликаних полегшити ваше життя. Незалежно від того, чи ви починаєте новий великий проект і вам потрібні садові інструменти для його реалізації, або просто шукаєте зручне обладнання для спрощення догляду за садом, є безліч гаджетів, які ви можете спробувати.

Прекрасний сад, яким можна насолоджуватися, — все це дуже добре, але якщо нікуди прибрати безлад, він ніколи не виглядатиме найкращим чином. Не тільки це, але й інструменти, залишені в саду, можуть бути небезпечними, особливо якщо ваш сад користуються діти.

Садові інструменти Самурай — посилені секатори з хромованим або тефлоновим покриттям, а також пили з прямим та вигнутим полотном японської якості. Кращий вибір для будинку, дачі та приватного сектору.

Buy This T-shirt At 20% Discount, Use Code Off20
знак 4
Доставка по Україні
знак2
Великий вибір
знак 3
Безпечна оплата карткою